Atsiliepimai

Mieli viešosios įstaigos Jonavos greitosios medicinos pagalbos stoties pacientai ir šios svetainės lankytojai,

Kiekvienas darbas ar veikla yra vertinga tiek, kiek ją sugebame vertinti patys ar ją įvertina kiti žmonės. Teikiant greitosios medicinos pagalbos paslaugas labai dažnai neįmanoma tiesiogiai pasikalbėti su pacientu, padiskutuoti, paklausti jo nuomonės apie mus, mūsų įstaigą, jos darbuotojus. Tačiau gyvendami amžiuje, kai informacijos sklaida ir keitimasis ja gali būti tiesiog žaibiškas, prašome Jūsų skirti kelias minutes ir parašyti savo atvirus ir nuoširdžius atsiliepimus apie mūsų įstaigą, jos veiklą, apie jos darbuotojus.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad anoniminių atsiliepimų ir komentarų nepriimame, todėl atsiliepimus komentarus palikti galite tiktai iš savo socialinio tinklo Facebook paskyros.

Dėkojame už Jūsų laiką.

Viešoji įstaiga Jonavos greitosios medicinos pagalbos stotis, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos 2020 m. lapkričio 6 d. NR. V-2521 įsakymu „Dėl šakinės korupcijos prevencijos sveikatos priežiūros sistemoje 2020–2022 metų programos patvirtinimo“ kiekvienais metais atlieka įstaigos pacientų, klientų, tiekėjų ir partnerių apklausą dėl korupcijos pasireiškimo įstaigoje. Apklausą rasite ČIA.